Posledné volné miesta na portrétove fotenie v Bratislave v tyzdni od 13.-20.aprila 2019 !

 

Každá žena si zaslúži mať krásny portrét samej seba – pre seba, pre milovaného muža, pre svoje deti, ľudí, ktorí ju milujú i pre nasledujúce generácie. 

Postavte sa hrdo pred fotoaparát vy sama, alebo spolu so svojou mamou, sestrou, dcérou či s celou rodinou na viac generačný portrét, ktorý budete vy a vaši blízki opatrovať navždy.

Nenechajte si ujsť deň plný hýčkania, ktorý bude patriť iba vám. Deň, ktorý si môžete užiť sama, alebo so svojou mamou, dcérou či priateľkami.
Či už túžite osláviť významný životný míľnik, zachytiť viacgeneračnú krásu ženskej časti vašej rodiny pre budúce generácie,  pripraviť nezabudnuteľný dar v podobe fotografií pre svojich blízkych, alebo jednoducho konečne zažiť zmenáreň so špičkovým profesionálnym tímom špecialistov,  môžeme vám sľúbiť, že na tento zážitok nikdy nezabudnete.

Užite si naplno túto neopakovateľnú skúsenosť,  zažiť profesionálne fotenie, cítiť sa a vyzerať ako modelka ale pritom zostať stále sama sebou. Spojte sa so svojou vnútornou krásou,  dovoľte nám, zachytiť ju navždy  a vyzerajte na fotkách ako bohyňa!
Náš profesionálny tým pracoval na mnohých módnych prehliadkach, reklamných foteniach a editorialoch do svetových časopisov. 
Naša misia je,  zúročiť naše skúsenosti v reálnom svete a rozžiariť život bežných žien, ktoré možno už zabudli aké sú nádherné. 
 

Vyplňte prosím tento formulár a my Vám obratom zašleme viac informácií a cenník. Ďakujeme! 

Meno *
Meno